Turkcell’in gençlik kulübü gnctrkcll, tüm marka dünyasını ve eğlenceyi tek bir mobil uygulamada buluşturan gnctrkcell uygulamasını hizmete sundu.

Uygulamayı cep telefonlarına indiren gnctrkcll’liler kullanımı ve paket bilgilerini sürekli kontrol edebilirken, diğer yandan da uygulamanın içindeki kişiselleşen kurgular ile eğlenme şansına sahip oluyor. İlk aşamada iOS ve Android cihazlar için hazırlanan mobil uygulamanın yakın zamanda web ve windows versiyonu da hizmete girecek.

Uygulamayı telefonlarına yükleyen gençler, kendi profillerini oluşturarak kişisel kullanım ve paket bilgilerini güncel olarak takip edebiliyor. Ayrıca gnctrkcll’lilere özel olarak hizmet veren müşteri temsilcileri gencaver’lere tek bir tıklamayla ulaşarak, ihtiyaç, talep ve beklentilerini aktarıyor; sorunlarına anında yanıt alıyor. Öte yandan güncel kampanya ve marka işbirliklerinden haberdar oluyor ve tek bir tuşla marka faydalarında geçerli şifreyi alabiliyor.

GençTurkcell Blogger etkinliği bu kapsamda güzel bir etkinliğe imza attı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Turkcell Bireysel Pazarlama Gençlik Segment Direktörü Bahar Uçanlar:  ‘gnctrkcll’in doğasına son derece uygun bir mobil uygulama ile tüm üyelerimizi tek çatı altında buluşturmayı hedeflediklerini ve  akıllı uygulama alanında önemli bir başarıya imza attıklarını dile getirdi.’

 

fotoğraf 2 kopya   fotoğraf 1

Tamamen gençlerin beklentilerine uygun olarak geliştirilen bir uygulama olan gnctrkcll uygulaması ile kullanıcılarına sunduğu avantajları en üst seviyede sunuyor ve aynı zamanda eğlendiriyor.  20 blogger’ın katılıdığı bu etkinlikte gnctrkcll uygulamasının ortaya çıkış öyküsü, uygulama insight’larında bilgi ve görüş alışverişi yapıldı. Aynı zamanda gnctrkcll uygulamasını anlık olarak denemeyimleme  fırsatı da sunulmuş oldu.

Blogger etkinliğinde App’siz adamın reklam filmi ve çekim arkası videoları yayınlandı. Ayrıca etkinlikte sürpriz olarak App’siz adam da yer aldı. Kısa bir oyun gösterimi ile etkinliğe renk kattı diyebiliriz.

fotoğraf 3 kopya  Ekran Resmi 2014-08-13 15.53.34

 

_MG_4607 Ekran Resmi 2014-08-13 19.27.24

 

Etkinlik videosu’nu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Issız adam filmine gönderme yapan filmin kahramanı App’siz adam, reklam filminde gnctrkcll uygulamasını indirmeyen bir gnctrkcll’linin kimseye tarif edemediği gizli hüznünü anlatıyor ve bunu da çok iyi yansıtıyor. Gnctrkcll uygulamasını yükleyip deneyimlemeyen bir kişinin nelerden geri kaldığını,  birçok fırsat ve avantajı kaçırdığına şahit olabilirsiniz.

Screen-Shot-2014-08-07-at-17.10.20

Böyle bir uygulama çıkartıktan sonra bunu yılın festivali olacak şekilde de taçlandırmak lazım idi. 07 Eylül’de İTÜ Stadyumunda düzenlenecek olan 2014’ün en ses getirecek festivali GNCFEST’te dünya yıldızları yer alacak. Bu isimlerden en büyük sürpriz ise ülkemizde ilk defa konser verecek olan, “Happy” şarkısı ile dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Pharrell Williams. Pharrell Williams dışında gün boyunca Rita Ora, INNA, Manga, Mabel Matiz ve Model gibi isimler de festivalde sahne alacak. Bizler ise 07 Eylül’de GNCFEST’te yerimizi alacağız. Ayrıca festivalde çeşitli sürprizler de yer alacak.

gncfest14_header

Yılın en büyük festivali olmaya aday GNCFEST, ses getirecek yerli ve yabancı sanatçı performansları, eğlenceli ve renkli interaktif festival kurguları ile gençlere unutulmayacak bir deneyim vaad ediyor. Şimdiden heyecanlı ve dinamik bir kitle o gün orada festivalin coşkusunu doyasıya yaşayacak diyebiliriz.

GençTurkcell Blogger etkinliği bilgi görüş alışveriş fazında yararlı ve bir o kadar da eğlenceli sohbetler ile son buldu. Heyecanla 07 Eylül’de gerçekleşecek olan GNCFEST 2014’ü bekliyoruz  (:

 

 

 

Bir önceki yazım olan Kişiselleştirilmiş mobil uygulamalar başlıklı makalem mobil, mobil deneyim ve mobil pazarlama hakkında bilgiler verilmektedir.