Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya İletişim Hizmetleri 

Ekran Resmi 2015-02-02 20.24.22

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya İletişim Çözüm Hizmetleri için Serkan Eskalen‘den Hemen Teklif Al!

 

unnamed (1)
Serkan Eskalen – Dijital İletişim Danışmanı

            teklif_al

dijital iletişim analizi

                                                                                                  Marka ve firmanız için ücretsiz dijital iletişim analizi talep edebilirsiniz. Dijital pazarlama ve sosyal medyanın sunduğu fırsatları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurun size özel ücretsiz analizimizle dijital pazarlama ve sosyal medya dinamiklerini daha doğru tanıyın, potansiyeli keşfedin ve fırsata dönüştürün!

 

Hizmetler

Sosyal Medya Sayfa Yönetimi
Marka ya da ürüne ait online toplulukların sosyal medyada profesyonel yönetim sürecinin yapılması.
İçerik Yönetimi
Sosyal medyada sahip olunan toplulukları büyütecek ve etkileşimi artıracak, markanın diline uygun görsel ve metinsel kreatif içeriklerin planlanması ve üretilmesi.
Sosyal Medya Danışmanlığı
Marka ve kurumlara sosyal medya eğitimi, stratejileri, prosedürleri ve yönetimi konusunda danışmanlık hizmetinin verilmesi.
Sosyal Medya Pazarlama Planı
Hedef kitleniz ile sosyal ağ mecralarında iletişime geçmeden önce fizibilite çalışmalarınız yapılması ve sosyal medya pazarlama planınızın oluşturulması ve tüm sosyal medya iletişim süreçlerinizin yönetilmesi.
Sosyal Medya Kampanyaları
Hedef kitleyi harekete geçirecek, büyütecek ve ilerletecek sosyal medya kampanya fikirlerinin planlanması, üretilmesi, projelendirilmesi, uygulanması ve ölçümlenerek raporlanması.
Dijital Pazarlama Hizmetleri
Markanızı online ortamlarda hedef kitle ile buluşturup satış fonksiyonu yaratacak arama motoru reklamcılığı (Google AdWords) ve SEO yönetimlerinin projelendirilmesi, yönetilmesi ve ölçülmesi.
Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Marka ve kurumunuzun sosyal ağ mecralarında (Facebook, Twitter) reklam yönetimlerinin tasarlanması, optimize edilmesi ve performans raporlamasının yapılması.
Sosyal Medya Marka Duruşu Geliştirme
Dijital itibar destekli pazarlama hizmetinin verilmesi.
Dijital Marka Stratejisi Geliştirme
Dijital strateji, bir ürün veya servisin hedef kitlenize ulaşılmasına yönelik planlanan en verimli sonuçları kapsayan yol haritası ve iş geliştirme sürecidir. Dijital stratejiler, online ve mobil ortamlarda markanıza pozitif deneyimler yaratmanıza olanak tanır. Marka kimliğinin uzun vadeli olarak pozitif doğrultuda daha iyi konuma gelmesi için strateji geliştirme sürecinin en iyi şekilde yapılıp uygulama haline geçilmesinde profesyonel dijital strateji hizmetinin verilmesi.
Celebrity Management
Ünlü simaların (Sanatçı, manken, yazar, oyuncu, sunucu) sosyal medya iletişim stratejisi ile birlikte sayfa ve içerik yönetiminin yapılması ve dijital imaj yönetimlerinin sağlanması.
Dijital Medya Planlama
Djital medya planlamada hedeflerin net ve doğru bir şekilde belirlenerek kurum ve markaların neyi, nerede, nasıl, ne kadar sürede ve ne kadar bütçe ile hedeflediğini doğru bir şekilde tanımlanarak dijital mecralarda ve sosyal medya ağlarında reklam ve medya planlama hizmetlerinin yürütülmesi ve yönetilmesi.

 

Çalıştığım Bazı Markalar

markalar

 

Dijital İletişim Danışmanı’nın Marka ve İşletmenize Ne Faydası Olur?

Dijital iletişim danışmanlık hizmeti aldığınız zaman;  İçerik yönetimi stratejisi, sosyal medyada marka duruşu geliştirme, dijital marka stratejisi yaratmada oldukça faydalı olacaktır. Dijital iletişim danışmanı sizin rakipleriniz hakkında bilgi verir, hangi sosyal ağlarda olacağınıza karar verir, reklam stratejilerinizi belirler bunun kontrolünü yapıp ve raporlar. Kriz dönemlerinde dijital iletişim danışmanı hazırlamış olduğu planları devreye en hızlı ve dikkatli olucak şekilde uygulamaya alır. Öte yandan markaların sosyal medyada etkin olmaması, online platformda performansını düşürmektedir. Dijital iletişim danışmanı, markanızın stratejileri doğrultusunda sosyal medya hesap sayfalarına rehberlik edip, günümüz trendlerinin sağlamasıyla doğru hedef kitleye ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Bunun için markanız veya firmanızın hedef kitlesine ulaşmasında ve bu hedef kitle içinde paylaşımlarla büyümesi için tüm sosyal medya ve dijital iletişim faaliyetlerini profesyonel olarak yönetiyoruz.
Marka veya firmanız için dijital iletişim çözümleri hizmet teklifi için; serkan@serkaneskalen.com mail adresinden veya yukarıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz. Beraberinde ise hizmet kalemlerini belirleyerek marka veya firmanız için dijital platformlarda neler yapabileceğimizi konuşuruz.