Tüm web sayfalarınızı tek bir yerde barındırmanız için geliştirilmiş sınırsız web sitesi özelliği Türkiye’de ilk defa Natro’da!
Türkiye’nin önde gelen hosting firmaları arasında yer alan Natro, global hosting markalarının yaptığı gibi sınırsız hosting hizmeti vermeye başladı. Benim de blog sayfamda hosting firmam olan Natro, güzel başarılara imza atıyor.

Öncellikle sınırsız hosting nedir?

Sınırsız hosting, disk ve trafik olarak müşterilerimize sınır koymadan hizmet almaları için oluşturulan paylaşımlı hosting paketidir. Sınırsız paket ile istediğiniz büyüklükte yüzlerce hatta binlerce sayfa oluşturabilirsiniz. Disk konusunda ya da trafik konusunda kısıtlamanız olmaz.
Özellikle domain ekleme sınırı website sahipleri için çok  önemli. Birçok websitesi hostingi müsade etmesine rağmen ne depolama ne de trafik sınırlarına ulaşabiliyor. Durum böyle olunca aynı hostingi birden çok websitesi için kullanmak mümkün olabiliyorken karşımıza hosting firmalarının domain sınırı çıkıyor. Natro’nun yeni sınırsız hosting paketleri için herhangi bir domain ekleme sınırı bulunmuyor. Bu özellik gerçekten kullanıma değer bir nitelikte.
Birden fazla web siteniz varsa bu sınırsız paketin sizin için gayet kullanışlı ve hesaplı ve verimli olacağını söyleyebilirim. Fiyat olarak da rakipleri ile gayet iyi rekabet edebilecek uygun bir seviyede. 2-3 yıllık alımlarda çok uygun fiyatlara almanız mümkün. En önemli kısım ise müşteri destek hizmetleri.
Yıllardır Natro hosting kullanan bir müşteri olmamla 7/24 Türkçe destek veriyorlar ve oldukça hızlılar. Bu kapsamda hiçbir şekilde bir sorun yaşamadım diyebilirim.
Bu konuda gerçekten rahat destek almak istiyorsanız natro’yu tercih etmeniz en mantıklı olacaktır.
Benim kullandığım sınırsız pro pakette şu özellikler barınıyor;
  • Sınırsız web sitesi
  • Sınırsız SSD Disk
  • Sınırsız Trafik
  • 2048 MB Ram
  • 2 Core CPU
  • Ömür boyu Ücretsiz SSL
Tüm web sitelerinizin çok daha hızlı ve performanslı çalışması için full SSD platforma geçiş yapan Natro, Türkçe cPanel ve Plesk kontrol panelleri tüm web hosting paketlerinde ücretsiz olarak sunuyor. Sınırsız Pro veya Sınırsız Xtreme hosting paketlerinden birini tercih ettiğinizde, ömür boyu da ücretsiz bir adet SSL sertifikasına sahip oluyorsunuz.
Gayet güzel bir teklif değil mi sizce de? 🙂
https://www.natro.com/hosting adresinden paketleri siz de inceleyebilirsiniz.
Fayda görmeniz dileğiyle…

 

 

Bir önceki yazım olan Ünlü Girişimler başlıklı makalem facebook, girişim ve girişimcilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Post a comment